Партнерам

4 Грудня 2020р. / 12:29

Від початку збройної агресії російської федерації проти України, зокрема в умовах відсічи широкомасштабного вторгнення, цивільно-військове співробітництво (далі – ЦВС) стало адекватною відповіддю на новітні загрози.

Довідково. У Збройних Силах України (далі – ЗС України) рішення на пілотний проєкт з ЦВС було прийнято 5 травня 2014 року, який в подальшому було успішно реалізовано у червні того ж року. За його результатами сформовано першу в ЗС України структуру за стандартами НАТО, підрозділи якої успішно виконують завдання за призначенням по цей день.

Мета ЦВС полягає у створенні сприятливих умов у цивільному середовищі для досягнення військових цілей шляхом організації та підтримання належного рівня цивільно-військової взаємодії з об’єктами цивільного середовища в районах виконання завдань за призначенням (дислокації) частин та підрозділів ЗС України та інших складових Сил оборони України.

До основних функцій ЦВС належать:

організація цивільно-військової взаємодії;

підтримка дій військ (сил);

підтримка об’єктів цивільного середовища.

Детальніше з діяльністю ЗС України за напрямком ЦВС ви можете ознайомитись на Facebook сторінці.

В рамках налагодження та підтримання взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування, а також громадськими об’єднаннями з питань ЦВС звертайтесь до Центрального управління ЦВС Генерального штабу Збройних Сил України за номером гарячої лінії: (044) 454-74-03.

Під загальною координацією Центрального управління ЦВС Генерального штабу ЗС України здійснюється реалізація заходів Гуманітарного проєкту ЗС України “НА ЩИТІ”.

Довідково. В рамках зазначеної діяльності групи пошуку та евакуації ЗС України виконують завдання з пошуку зниклих безвісти, евакуації (транспортування) та репатріації тіл (останків) полеглих оборонців України.

За даним напрямком діяльності у складі Центрального управління ЦВС Генерального штабу ЗС України функціонує Управління пошукової роботи та репатріаційних заходів. Зазначена діяльність здійснюється у взаємодії з експертними службами, правоохоронними органами та іншими підрозділами Сил безпеки та оборони України.

Ознайомитись з порядком дій родин у випадку потрапляння у полон, зникнення безвісти або загибелі військовослужбовця можна за посиланням: Дорожня карта.

This will close in 0 seconds